0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Хемотон Бенто Додатоци Лажица Лажичка 6 Парчиња Ориз Лопатка Ориз Калапи Ориз Лажица Суши Алатки За Правење Пластична Шпатула Прибор За Готвење За Домашна Кујна Ре

Хемотон Бенто Додатоци Лажица Лажичка 6 Парчиња Ориз Лопатка Ориз Калапи Ориз Лажица Суши Алатки За Правење Пластична Шпатула

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Практичната рачка го прави побезбеден и поудобен за употреба, особено во топол ориз или каша Со доволно количество за вас, што може да ги задоволи вашите различни потреби за користење. Изберете безбеден пластичен материјал, кој е безбеден и издржлив за употреба, и за возрасни и за деца. како лажица за ориз, лажица за храна, лажица за обликување суши, топки за каша и така натаму. Добро полиран, површината на лажицата е мазна и безбедна за јадење. Handономски дизајнираната рачка има добар стисок за да обезбеди лесно ракување со лажиците.

Параметри на производот

Стоката во категоријата