0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Механичка тастатура на Redragon K561 VISNU Механичко гејминг, Анти-Гостинг 87 клучеви, RGB позадинско осветлување, Wired Compact тастатура со кликни сини прекинувачи за лаптоп, Windows,

Механичка тастатура на Redragon K561 VISNU Механичко гејминг, Анти-Гостинг 87 клучеви, RGB позадинско осветлување, Wired Compact тастатура

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Превртување на N-Key, 100% анти-габички 87 копчиња : Секој клуч е контролиран од независен прекинувач кој им овозможува на повеќе клучеви да работат истовремено без конфликт, давајќи ви точен одговор со голема брзина и доживувате ново ниво на игри и пишување Ергономски, издржлив и водоотпорен дизајн : Оваа тастатура IP67 е изработена од врвен оценет ABS и метален материјал, со мат-финиш текстура, цврста и робусна доволно за да ја заштити од нула. И самите зачекори на тастатурата се конкавни за да одговараат на природната искривување на вашите прсти, што доведува до многу поудобно чувство за секој клуч-печат. 18 режими на позадинско осветлување : Притиснете FN + INS - PGDN за да влезете во режимот Pro -Gamer. RGB LED прилагодливо осветлување со 6 -тематски осветлувања -18 модели на осветлување. Исто така, можете да ја прилагодите нивната осветленост со FN+„↑“ и „↓“ Покрај тоа, има режим со единечна позадинска боја со 9 боја за оваа тастатура. Висока точност и реакција на Gaming-Grade : Сините прекинувачи даваат супериорни повратни информации за аудио и тактилни. 50 милиони пати тест на тастатурата, 60 +/- 15 грама сила на клучеви и патување со мозочен удар од 4,0 +/- 0,2 мм. Оптимален избор за гејмер, програмер, писател, типичен итн. Флексибилни отстранливи тастатури и широка компатибилност : со влечење на капачето. Поддржува компјутерски систем, вклучувајќи Windows10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X, Windows XP, Windows Vista, итн. N-Key Rolliver, 100% анти-Ghosting 87 клучеви : Секој клуч е контролиран од независен прекинувач кој овозможува повеќе копчиња за да Работете истовремено без конфликт, давајќи ви точен одговор со голема брзина и доживувате ново ниво на игри и пишување. Ергономски, издржлив и водоотпорен дизајн : Оваа тастатура IP67 е изработена од врвен оценет ABS и метален материјал, со мат-финиш текстура, цврста и робусна доволно за да ја заштити од нула. И самите зачекори на тастатурата се конкавни за да одговараат на природната искривување на вашите прсти, што доведува до многу поудобно чувство за секој клуч-печат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата