0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Скриени Мистерии: Враќање На Титаник-КОМПЈУТЕР

Скриени Мистерии: Враќање На Титаник-КОМПЈУТЕР

DEN 303.84
Во магацинот.

Тековен

Мешавина на авантура и скриени објект стил игра Инвентар систем со колекционерски предмети и употреба загатки. Нелинеарно истражување на остатоците од бродовите. Ретроспективи на настаните на бродот што фрлаат нова светлина врз заплетите и ликовите од оригиналната игра. 20+ индивидуални сцени за СВИЊИ, 15+ уникатни загатки. Во оваа игра, ќе играат како водени дух, оставени да прогонуваат руина што никој не ја посетува. Не се сеќавате на вашето минато и претпоставката е дека сте биле или патници или екипаж на несреќното патување. Но, нема други духови наоколу-зошто сте единствениот? Бонус игра вклучени за слободен! ХМ : Титаник, Тајните на Судбоносното Патување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата