0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
8000 Паладини Кристали [Онлајн Игра Код]

8000 Паладини Кристали [Онлајн Игра Код]

DEN 1599.84
Во магацинот.

Тековен

Придружете се на 15+ милиони играчи Во Паладинс, сензација за стрелач базирана на фантастичен тим Ракувајте со пиштоли и магија како легендарен Шампион На Царството, прилагодувајќи го вашиот основен сет на способности за да играте токму онака како што сакате да играте. Не Уште Еден Научно-Фантастичен Стрелец : Паладините се сместени во фантастичен свет на античка технологија. Еве, ќе се борите низ Царството-свет на маѓепсани шуми, антички храмови, средновековни замоци и замрзнати чувари. Тоа е исто како вашите омилени фантастични книги да завршуваат со мал пресврт. 8000 кристали во играта За Паладини : Шампиони На Царството.Компјутерски Минимални Системски Барања : Компјутер Препорачани Системски Барања : Процесор : Јадро 2 Дуо 2.4 GHz или Алтон X2 2.7 GHz RAM МЕМОРИЈА : 2 GB Ram Хард Диск : 10 GB достапна Простор Видео Картичка : ATI или Nvidia графичка картичка СО 512mb видео ram меморија или подобар И Шејдер Модел 3.

Параметри на производот

Стоката во категоријата