0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Делукс Трагач Жичен Verономски Вертикален Глушец Со Тркало На Палецот, Оптички Компјутерски Глушец со 6 Програмабилни Копчиња, 4000 DPI, Led Позадинско Осветлување, Отстр

Делукс Трагач Жичен Verономски Вертикален Глушец Со Тркало На Палецот, Оптички Компјутерски Глушец со 6 Програмабилни Копчиња, 4000

DEN 1108.64
Во магацинот.

Тековен

Тип : verономски вертикална глувчето Поврзување : Жичен (1,8 метри жичен плетен кабел). Клучеви : лево / Десен клик, Тркало За Движење, тркало За Палецот, Копче Напред/Назад и ДПИ. ДПИ : 800/1200(стандардно)/1600/2400/4000 (прилагодлив, поставување преку возачот). Стапка на тркалање : 125 Hz-250 Hz-500 Hz-1000 Hz. Димензија : 165,8(Л)*96,9(Ш)*81,7 (Ч)мм. компатибилен систем : За WINDOWS XP/7/8/10/Ограничени Mac OS. Прилагодете Ја Функцијата Копчиња преку Драјвер. Софтверот работи под Системот Виндоус И Линукс. Веб-страница За Преземање на возачот : deluxworld. Копчето Наназад/Напред и Драјверот не се достапни за mac OS, други копчиња и функција може да се користат во mac OS нормално. [Следете Ја Природата, Добијте Удобности] СО делукс децении дизајн искуства во вертикален глушец и врз основа на човечки-пријателски концепт, ДЕЛУКС ТРАГАЧ беше дизајниран со ergо полжав бионичка структура за позицијата на ракување со природата, магнетски отстранлив одмор на зглобот за продолжени удобности и со до 4000dpi мотор за следење за помалку движење за да се намали заморот. [4 Начини Навигација] Нормално тркало за вертикално лизгање, ефикасност На Работата со контроли на палецот за хоризонтално лизгање. [Завршете Повеќе] преку возачот, има 4 делови за поставување, светлосен дел-поставување на ефектите од светлината; дел од Копчето-програмирање на копчето на глувчето со саканата функција; Макро дел-креирање на вашата автоматизација; друг дел за поставување-прилагодување НА ДПИ, стапка на гласање и брзина на движење итн. Креирање на вашето прилагодување, подобрување на вашата работна ефикасност. [Осветлете и Одржувајте Ладно] 4 начини за позадинско осветлување, нудејќи ви прекрасно работно искуство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата