0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Памучен Лист Со Висок Дух

Памучен Лист Со Висок Дух

DEN 828.00
Во магацинот.

Тековен

Памук Гусет Рамо Со Сатаната Наредени Рамо. Прилагодување на бравата Напред. Висок Дух Памук Лист Тежок Памук Со рип стоп, водоотпорен, патка ткаенина лист за носење на оние кул пролет или fall дена. Патка ткаенина третирани Водоотпорни Двојни суркули две тока предни затворачи Нерѓосувачки челик Хардвер Големини 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 Бои : Ловец Зелена/Морнарица Или Црна/Сива Трим.

Параметри на производот

Стоката во категоријата