0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ханабас 2 Ролни Ветеринарен Завој Спортска Лента Лента За Тело Еластични Завои Кохезивна Газа За Коњска Лента За Завиткување На Глуждот Ветеринарска Обвивка Кохез

Ханабас 2 Ролни Ветеринарен Завој Спортска Лента Лента За Тело Еластични Завои Кохезивна Газа За Коњска Лента За Завиткување На Глуждот

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Еластична Лента : Леплив Завој За Миленичиња Овој Завој е Пренослив, Мал По Големина, Лесен за Носење, Лесен По Тежина и Лесен за Употреба Еластични Завои Заврши : Лепило Завој Заврши Овој Вид На Завој Може Да Се Искине Со Рака, Самолепливи Стапчиња,И Не Е Лесно Да Падне. Самолеплива Обвивка : издржливиот еластичен материјал овозможува завоите брзо и лесно да се нанесуваат на речиси секој дел од телото. Крава Самолеплива Обвивка : Добро изработена од врвен материјал за да се обезбеди издржливост, безбедна и хигиенска издржливост на овој завој што дише. Снабдување со спорт : Изработено од добри материјали, со добра дише, вашето домашно милениче ќе има поудобно искуство со носење. Пакетот Вклучува 2 х Ролни Завои Карактеристики-Големина : 10, 00Х5, 20Х5, 20см/3, 93Х2, 04Х2 ветеринар завој завој. - Боја : завој со сина крава-Материјал : ткаенина кохезивна газа за коњ-издржливиот еластичен материјал овозможува завоите да се нанесуваат на речиси секој дел од телото брзо и лесно Еластични Завои. - Притисокот е униформен, а пропустливоста на воздухот е добра, што е погодно за обвивката на ветеринарот за циркулација на крвта. - Завои отпорни на вода се погодни за животни од сите форми, големини ви Даваат поголема погодност Завој за Завиткување Крави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата