0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Zarivy 100 стапки 14 мерачи 2 проводници црвена црна жица со бела јакна отпорна на оган, 14/2 AWG CL2 оценета со гласна жица за кабел за звучници, 14 AWG Електрична приклучок за жи?

Zarivy 100 стапки 14 мерачи 2 проводници црвена црна жица со бела јакна отпорна на оган, 14/2 AWG CL2 оценета со гласна жица за

DEN 415.84
Во магацинот.

Тековен

14 Мерач на жица : 14/2 кабел оценет CL2 за употреба во wallидот, е во согласност со безбедноста од пожари за употреба во wallsидовите Овој кабел од 14 мерачи доаѓа завиткан околу тврда пластична количка што го прави дистрибуирањето удобно. Секоја боја е 100ft, лесна исечена, лесно е да се собере и исечете на која било должина врз основа на потребите. Предност на алуминиум облечен во бакар : Еве ги фактите за CCA против OFC. CCA Wire ја нуди истата фреквенција и сигурност на сигналот во однос на отпорност на корозија на бакарна жица. Предноста на жицата CCA е полесна и пофлексибилна од бакарна жица. Цената на CCA против бакарот без кислород е многу пониска и можете да уживате во истите функции и сигурност како и бакарна жица без да платите дополнителни трошоци за инсталацијата. Совршена јакна : Тешка, но сепак флексибилна бела изолирана јакна е кодирана во боја за поларитет. Секој диригент има индивидуална јакна во боја, затворена во надворешната бела јакна CL2, што ја прави безбедна за употреба во theидовите на зградите на станбени класи. Применливо за : Погодно за стерео звучници, стерео звучници за автомобили, уреди во затворен простор, мали електрични алатки, инструменти, мерачи и радиодифузија, надзор, жици за моќност и осветлување со кабел и електронска опрема и автоматизација на внатрешни уреди. Lifetime Guranteed : Ние се залагаме за највисок квалитет на производи и задоволство на клиентите. Ве молиме, купете со доверба, ако не сте задоволни од производот во секој случај, нудиме лесна политика за враќање. 14 Мерач на жица : 14/2 кабел оценет CL2 за употреба во wallидот, е во согласност со безбедноста од пожари за употреба во wallsидовите. Овој кабел од 14 мерачи доаѓа завиткан околу тврда пластична количка што го прави дистрибуирањето удобно. Секоја боја е 100ft, лесна исечена, лесно е да се собере и исечете на која било должина врз основа на потребите. Предност на алуминиум облечен во бакар : Еве ги фактите за CCA против OFC. CCA Wire ја нуди истата фреквенција и сигурност на сигналот во однос на отпорност на корозија на бакарна жица. Предноста на жицата CCA е полесна и пофлексибилна од бакарна жица. Цената на CCA против бакарот без кислород е многу пониска и можете да уживате во истите функции и сигурност како и бакарна жица без да платите дополнителни трошоци за инсталацијата. Совршена јакна : Тешка, но сепак флексибилна бела изолирана јакна е кодирана во боја за поларитет. Секој диригент има индивидуална јакна во боја, затворена во надворешната бела јакна CL2, што ја прави безбедна за употреба во theидовите на зградите на станбени класи. Применливо за : Погодно за стерео звучници, стерео звучници за автомобили, уреди во затворен простор, мали електрични алатки, инструменти, мерачи и радиодифузија, надзор, жици за моќност и осветлување со кабел и електронска опрема и автоматизација на внатрешни уреди.

Параметри на производот

Стоката во категоријата