0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Руно на екипите на момчињата на Евошилд Бојс

Руно на екипите на момчињата на Евошилд Бојс

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% полиестер, 5% спандекс. Evoshield младински про -тимски грејач - црно, мало. Опуштеното вклопување овозможува тотално неограничен опсег на движење; Сокриен џеб од кенгур;. Манжетни за ребра, јака, полите; Раглански ракави за целосна подвижност;. 95% полиестер / 5% спандекс. Моделот е 6'2 “и носи медиум со големина. 95% полиестер, 5% спандекс. Evoshield младински про -грејач на грејач - црно, мало. Опуштено вклопување овозможува тотално неограничен опсег на движење; скриен џеб од кенгур; Манжетни за ребра, јака, полите; ракави на раглан за целосна подвижност ;. 95% полиестер / 5% спандекс. Моделот е 6'2 “и носи средна големина. Вашите шампионатни потраги можат да продолжат цела година со Evoshield Geater Fleece 2. Совршено за сè, од есенско време за дружење до замрзнати вежби на отворено, грејачот руно испорачува опуштено вклопување и удобно чувство со совршен спој на полиестер и спандекс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата