0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Слатки женски марамчиња за жени, овие завиткани - pH балансирани биоразградливи интимни марамчиња - миризливи праска 30 марамчиња во пакет

Слатки женски марамчиња за жени, овие завиткани - pH балансирани биоразградливи интимни марамчиња - миризливи праска 30 марамчиња во пакет

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Вкусни и освежувачки - марамчиња со вкус на слатки се единствените женски марамчиња што помагаат и со лична хигиена Секогаш свежи-овие индивидуално завиткани марамчиња се нелепливи и нежни на вашата кожа за брзо освежување на одење или сексуална средба. Запознајте ја ситуацијата со новооткриена доверба. Биоразградливи - Нашите пелети се изведени од растителни влакна, биоразградливи и секогаш без суровост. Тестирано дерматологот - марамките за слатки се балансирани без груби хемикалии, само безбедни нежни состојки кои вкусуваат и се чувствуваат одлично!. Подигнете ја вашата дневна рутина за само -грижа - овие марамчиња се совршен начин да се чувствувате подмладувани и мирисаат како слатки како праска секој ден. Кажете здраво на вашето ново омилено дневно избришување на телото и немате грижи за додадени парабени или синтетички мирис!. Вкусни и освежувачки - марамчиња со вкус на слатки се единствените женски марамчиња што помагаат и со лична хигиена. Секогаш свежи-овие индивидуално завиткани марамчиња се нелепливи и нежни на вашата кожа за брзо освежување на одење или сексуална средба. Запознајте ја ситуацијата со новооткриена доверба. Биоразградливи - Нашите пелети се изведени од растителни влакна, биоразградливи и секогаш без суровост. Тестирано дерматологот - марамките за слатки се балансирани без груби хемикалии, само безбедни нежни состојки кои вкусуваат и се чувствуваат одлично!. Подигнете ја вашата дневна рутина за само -грижа - овие марамчиња се совршен начин да се чувствувате подмладувани и мирисаат како слатки како праска секој ден. Кажете здраво на вашето ново омилено дневно избришување на телото и немате грижи за додадени парабени или синтетички мирис!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата