0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
MTS велосипедски светулки за играње картички

MTS велосипедски светулки за играње картички

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Препорачано за возраст од 13 и повеќе години Одличен подарок за волшебниот хобист или професионалец. Тежина на испорака : 0,35 фунти. Препорачано за возраст од 13 и повеќе години. Одличен подарок за волшебниот хобист или професионалец. Тежина на испорака : 0,35 фунти. Нема ништо посебно од тоа да седите на тремот за време на топла летна ноќ и да гледате полиња на светулки . Ние сме тука за да ви ја донесеме магијата на тие летни ноќи со картички за играње велосипеди со картички за собирање картички. Овој сопствен дизајн сигурно ќе се истакне во вашата колекција како инстант фаворит. Дизајнот на случајот „Так“ беше создаден за да ги направи светулките навистина да се истакнат. Вклучивме позадина на црната црна боја и користевме неонски зеленили и жолти за да го забележиме зачудувачкиот ефект на сјајот. Во центарот, решивме да ја вклучиме класичната лопата со сребрен акцент, што убаво оди со целокупниот изглед на палубата. Ние ги создадовме грбот на картичката со 3 блескави орби, што им дава тантализирачка оптичка перспектива.

Параметри на производот

Стоката во категоријата