0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Siskiyou Sports NHL Unisex Tailgater BBQ сет

Siskiyou Sports NHL Unisex Tailgater BBQ сет

DEN 674.24
Во магацинот.

Тековен

Увезени Официјално лиценциран NHL производ. 420 одделение од не'рѓосувачки челик BBQ поставен за настани на отворено. Сетот на скара вклучува : шпатула со отвор за шишиња и засилен раб, вилушка и држачи. Висококвалитетните алатки го прават ова поставено совршен машки подарок за Денот на таткото или Божиќ. Секоја алатка има светла графика на Chrome Montreal Canadiens, совршена сегашност за кој било вентилатор, загарантирано задоволство. Официјално лиценциран NHL производ. 420 одделение од не'рѓосувачки челик BBQ поставен за настани на отворено. Сетот на скара вклучува : шпатула со отвор за шишиња и засилен раб, вилушка и држачи. Висококвалитетните алатки го прават ова поставено совршен машки подарок за Денот на таткото или Божиќ. Секоја алатка има светла графика на Chrome Montreal Canadiens, совршена сегашност за кој било вентилатор, загарантирано задоволство. Нашиот сет за BBQ на Tailgater навистина го привлекува окото со светкави хромирани акценти и живописни дигитални графики на Едмонтон Оилдерс. Алатките од не'рѓосувачки челик од 420 одделение се тешки, тешки алатки кои ќе траат низ годините на забавно забавување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата