0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Добредојдовте знак на венец, 18-инчен вештачки еукалиптус венец со дрвен знак за прозорец од влезната врата, евилни украси Домашна градинарска декорација

Добредојдовте знак на венец, 18-инчен вештачки еукалиптус венец со дрвен знак за прозорец од влезната врата, евилни украси Домашна градинарска

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Добредојдениот венец е изработен од високо вештачки лисја од еукалиптус се реални Тие се водоотпорни и УВ отпорни. Продолжува да цвета и никогаш не избледи. Ibrивописната боја го прави да изгледа симпатично и живописно. Природниот изглед ќе го осветли вашиот влез, одличен избор за кој било простор. Погодно за чистење, само избришете го со крпа. Зелените лисја и гранките не се распаѓаат лесно. Погодно е за украсување на wallид, wallид, прозорец и влезна врата. Можете исто така да одговарате на овие вештачки венци на еукалиптус со други растенија и да создадете различни стилови на декорација според вашите лични потреби. Willе ви донесе многу повеќе уживање секој ден. Совршено за украсување на свадби, фази, салони, спални соби, канцеларии, трпезарии, родендени, фарма и други. што може да се користи затворен или на отворено што го прави разноврсен додаток за украсување. Добредојдениот венец е изработен од високо вештачки лисја од еукалиптус се реални. Тие се водоотпорни и УВ отпорни. Продолжува да цвета и никогаш не избледи. Ibrивописната боја го прави да изгледа симпатично и живописно. Природниот изглед ќе го осветли вашиот влез, одличен избор за кој било простор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата