0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Божиќни хеланки за жени плус големина санта дрво печати висока половината беспрекорна пискава јога панталони задникот за кревање на затегни хулахопки

Божиќни хеланки за жени плус големина санта дрво печати висока половината беспрекорна пискава јога панталони задникот за кревање

DEN 95.84
Во магацинот.

Тековен

Hemенски хеланки нови пристигнувања ✈✈✈ ОД ОДГОВОР : Општо во 7-14 работни дена. Погледнете ја табелата со големина на сликата на производот пред да поставите нарачка. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Премиум уникатен дизајн, удобно затворање. Висококвалитетна ткаенина не се деформира или избледи. Карактеристики на Божиќни хеланки - Оваа слаба хеланки има еластична истегната лента, стил на стапало со должина на глуждот, 3Д печатен дизајн со празнична шема. Уникатни отпечатоци, како што се Божиќна светлина, црвена карирана, зелена лента и украс за новогодишни елки, дефинитивно ќе ве натераат да се истакнете од толпата!. Црвени карирани хеланки-Овие затегнати хеланки се ултра-кожа, формирани, одлични парчиња за положување под здолништа, фустани, шорцеви и носии, тие се лесни за совпаѓање со кој било од вашите врвови. Божиќни светла хеланки - хеланките не се совршени само за Божиќна забава, роденден на празници, Божиќен подарок, туку и идеални за едноставно секојдневно секојдневно облекување, трчање и јога. Голем дел со контрола на стомакот - Нашата уникатна ткаенина е направена со многу истегнување за да ги собере сите големини и облиците на телото. Високите хеланки на половината удобно гушкаат сè за таа секси форма на песочен часовник, додека ги одржувате вашите хеланки на место за да избегнете какви било несакани врескања. Божиќни хеланки - Графичките печатени хеланки се толку симпатични и смешни, погодни за жени и тинејџери, погодни за сите сезони. Идеален подарок за вашата девојка, мајка, ќерка. ✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈ Подобрете до нашата продавница ☛иф имате прашања во врска со Нашите производи и испорака, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро во рок од 24 часа. Совети : ☛ Нашата облека е мала во големина, ако сакате да ги носите удобно и да одговараат, се препорачува да купите 1-2 големини поголеми. Најдобро е да изберете големина, повикувајќи се на табелата со големина што ја нудиме.

Параметри на производот

Стоката во категоријата