0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Nuopaiplus Монитор за квалитет на воздухот, монитор за квалитет на воздухот и мерач на влажност на температурата CO2 формалдехид детектор TVOC тестер за полнење на воздухо?

Nuopaiplus Монитор за квалитет на воздухот, монитор за квалитет на воздухот и мерач на влажност на температурата CO2 формалдехид детектор

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

-Усвојува полупроводнички сензор за гас и принцип на откривање на конвекција на воздухот, кој може брзо и прецизно да открие штетен гас во вашиот дом -Тестер за тестер за квалитет на воздухот и тестер за квалитет и влажност : приказ CO2, формалдехид (HCHO) и концентрации на ТВОК, индикатори за квалитет на воздухот, температура и влажност. -Голем 2,8-инчен LCD екран со задно осветлување за јасно читање дури и во темни околини. Стендот за преклопување може да се постави на работната површина за да заштеди простор кога не е во употреба. -Alarm Buincer : Кога квалитетот на воздухот не е добар, зуи ќе зачудува, што укажува дека концентрацијата на формалдехид или CO2 сериозно го надминува стандардот. -Откријте ја концентрацијата на CO2, формалдехид и ТВОК во воздухот, што може да се користи широко во домови, автомобили, хотели, станови, канцеларии и други места. -Усвојува полупроводнички сензор за гас и принцип на откривање на конвекција на воздухот, кој може брзо и прецизно да открие штетен гас во вашиот дом. -Тестер за тестер за квалитет на воздухот и тестер за квалитет и влажност : приказ CO2, формалдехид (HCHO) и концентрации на ТВОК, индикатори за квалитет на воздухот, температура и влажност. -Голем 2,8-инчен LCD екран со задно осветлување за јасно читање дури и во темни околини. Стендот за преклопување може да се постави на работната површина за да заштеди простор кога не е во употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата