0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Колер производи Bettatank 1 галон чистач со риба - мермери - пластично растение, чиста

Колер производи Bettatank 1 галон чистач со риба - мермери - пластично растение, чиста

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Кристално чиста дизајн го прави да изгледа како стакло, но е произведен од пластика отпорна на пауза Едноделна конструкција која обезбедува супериорна јачина и издржливост, за разлика од стаклени резервоари залепени заедно со силикон, овој стилски резервоар во форма става да ги одмори сите грижи или грижи за можните протекувања. Лесно за поставување и одржување, овој трендовски резервоар за риби ќе изгледа добро каде и да го поставите. Димензии : 9 "dia x 10" H. Crystal-Clear Design го прави да изгледа како стакло, но е произведен од пластика отпорна на пауза. Едноделна конструкција која обезбедува супериорна јачина и издржливост, за разлика од стаклени резервоари залепени заедно со силикон, овој стилски резервоар во форма става да ги одмори сите грижи или грижи за можните протекувања. Лесно за поставување и одржување, овој трендовски резервоар за риби ќе изгледа добро каде и да го поставите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата