0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
AX2 2 Алуминиумски брзина на менувачот на менувачот за менувачот за аксијална Wraith 90018 90053 90048 1/10 RC Crowlers Black

AX2 2 Алуминиумски брзина на менувачот на менувачот за менувачот за аксијална Wraith 90018 90053 90048 1/10 RC Crowlers Black

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

CNC кутија за пренос на алуминиум Односи на 1 -ви менувач : 4,91 : 1 /Внатрешен однос на 2 -ри брзина : 1,8 : 1. Излезна вратило OD : 5мм. За : Axial Wraith 90018 90053 90048. Најлон 32 брзински брзини (главни запчаници) / челик 48 запчаници / челични излезни вратило. CNC кутија за пренос на алуминиум. Односи на 1 -ви менувач : 4,91 : 1 /Внатрешен однос на 2 -ри брзина : 1,8 : 1. Излезна вратило OD : 5мм. За : Axial Wraith 90018 90053 90048. Најлон 32 брзински брзини (главни запчаници) / челик 48 запчаници / челични излезни вратило. AX2 2 Алуминиумска брзина на менувачот на менувачот Опис Опис : CNC Aluminum Transmilation Case Најлон 32 Gears Gears (главни запчаници) Челик 48 Stread Seather Seather Shital For For : Axial Wraith Внатрешен : 1 -ви сооднос на менувачот : 4,91 : 1 · Внатрешен однос на 2 -ри менувач : 1,8 : 1 · Излезна вратило ОД : 5мм · За : Аксијален Wraith 90018 90053 90048 · Материјал : Алуминиум · Боја : Црна Белешка : Ние ќе ги испратиме предметите во рок од 12 часа, ве молиме дозволете 1 дополнителен ден ако нарачката е поставена за време на викендот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата