0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
H во странство рачно изработени урни за кремирање за човечки пепел возрасни за погреб, погреб, лажат, урни за возрасни пепел - урни на кремирање за човечка пепел

H во странство рачно изработени урни за кремирање за човечки пепел возрасни за погреб, погреб, лажат, урни за возрасни пепел - урни на кремирање

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Оваа урна кремирање е вистински рачно изработен производ што обезбедува секоја урна е уникатна, достапна урна и издржлива Секоја урна е завршена во лак со висок сјај за да ја зачува својата брилијантност за наредните години. Нашите урни доаѓаат со врвен отвор, навој капак и почувствувано дно. Погребната урна им одговара на остатоците од повеќето возрасни со тежина до 200 фунти. Оваа урна за кремирање е совршен избор да ја држите блиската вашата сакана. Природната боја е разноврсна и дозволува урната да се прикаже насекаде во вашиот дом. Овие карактеристики го прават ова наше најпопуларна урна за кремирање. Овој спомен го споделува истиот безбеден навој на капакот и се чувствува покриена база како и нашите други метални урни на кремирање, дозволувајќи им на пепелта да се пренесе безбедно, обезбедена и прикажана без површини за гребење. Оваа урна кремирање е вистински рачно изработен производ што обезбедува секоја урна е уникатна, достапна урна и издржлива. Секоја урна е завршена во лак со висок сјај за да ја зачува својата брилијантност за наредните години. Нашите урни доаѓаат со врвен отвор, навој капак и почувствувано дно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата