0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Sony HDR-CX560V Висока дефиниција 3.0X Телефото леќи + 3 парчиња комплет за филтрирање на леќи + NWV Директна крпа за чистење на микрофибер

Sony HDR-CX560V Висока дефиниција 3.0X Телефото леќи + 3 парчиња комплет за филтрирање на леќи + NWV Директна крпа за чистење на

DEN 2064.00
Во магацинот.

Тековен

Оптика 30x Ултра компактен 37мм Телефото леќи (Јапонија).0x Ултра компактен 37мм Телефото леќи (Јапонија). Оваа ставка вклучува : 1. УВ ХАЗЕ ЛЕНСКИ ФИЛТЕР 2. Поларизирачки филтер 3. Флуресцентен филтер 4. Тука за филтрирање 5. Телефото леќи 6. Леќа на долниот капак 7. капаче на леќи 8. торбичка за леќи 9. крпа за чистење на директно микрофибер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата