0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Нов LON0167 40 PCS PH-15M7 0,8mm Седум- Совет Пролет PCB ICT Тестирање на контактни PIN (40 Stücke PH-15M7 0,8 mm Sieben-Spitze-Fder PCB ICT-KontaktStift пин

Нов LON0167 40 PCS PH-15M7 0,8mm Седум- Совет Пролет PCB ICT Тестирање на контактни PIN (40 Stücke PH-15M7 0,8 mm Sieben-Spitze-Fder

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Име на производот : ПИН за сонда за тестирање; Модел бр Совет DIA (приближно) : 0,8мм/ 0,031 "; докинг -површина за поврзување (приближно) : 3мм/ 0,12". Севкупна должина (приближно) : 55мм/ 2.2 "; растојание од тест мин : 2,54мм/ 0,1". Материјал : Висина јаглероден челик, пластика; боја : бел, сребрен тон (материјал : висина челик, пластика; farbe : weiß, Silberton. Weigth : 48g; Содржина на пакет : 40x тест -сонда пин (Gewicht : 48g; packungsinhalt : 40x sondenstift. 40 PCS PH-15 M7 0,8m M Седум- СПРОВЕР ПРОДОЛНИ ПЦБ ИКТ КОНТАКТ СОНКТИНСКИ СОНЦИЈА ПРИНИЈА МОANЕ ДА ГО ОБЕЗБЕДУВАТЕ ДА ГО ПРАВИТЕ ЗА ТЕСТИРАЕ НА ЛАНДИ, ВЛАСНИЦИ И ЛИДОВИ. ОДГОВОРНО ОД ОПРЕМА ЗА ПОДАТОЦИ ЗА КОМУНИКАЦИЈА НА ПОДАТОЦИ, ПРОДАВНИЦИ, ПРОДАВНИЦИ, ПОВЕЕ ВИРОТ ИТ. Опис на германски40 Stücke PH-15 M7 0,8 mm Sieben-Spitze-Feder PCB ICT-Kontakt Stift Pin Produkt Name : Sondenstift; Modellnr.

Параметри на производот

Стоката во категоријата