0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Нараквици за магнетна терапија Усвел за мажи, ултра јачина на ултра сила титаниум магнетна нараквица, олеснување на болката за артритис и карпален тунел, подарок з?

Нараквици за магнетна терапија Усвел за мажи, ултра јачина на ултра сила титаниум магнетна нараквица, олеснување на болката за артритис

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

【Ултра јачина магнетна нараквица】 : Нашите титаниумски магнетни нараквици содржат 42 супер силни магнети (по 3500 гасови) за максимални резултати Магнетната терапија е ефикасна алтернативна терапија што се користи со векови за да се намали воспалението, болката, заморот, напнатоста на мускулите и вознемиреноста. Подобрување на циркулацијата на крвта, балансирајте го спиењето и енергијата. 99 99,99% чист титаниум】 : Здравствената магнетна нараквица е изработена од високо квалитетен титаниум, кој е 100% хипоалергичен, нетоксичен, водоотпорен и отпорен на абење. Нараквицата за магнетна терапија за мажи е издржлива, која има елегантна позлатена (PVD) завршница што ќе го задржи да блесне засекогаш и нема да треба да се грижите за бледнее. 【Прилагодлива големина】 : Оваа должина на нараквицата со титаниум челик 8,54 "(21,7 см), ширина 0,39" (1 см), која доаѓа со бесплатна алатка за прилагодување на големината што може да се користи за додавање/отстранување на врските за совршено вклопување на зглобот. Вклучен е прирачникот за работа, кој може лесно да се научи дури и ако го користите за прв пат. За оние со поголеми зглобови, дополнителни врски се достапни на барање. 【Елегантен уникатен дизајн】 : Полиран ланец, носете удобно, лесно се совпаѓаат со часовници и други додатоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата