0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Коцки за лепило сет од 10 тркалезни пластични куки без куки за wallидови за нокти за кујнска бања домашна канцеларија

Коцки за лепило сет од 10 тркалезни пластични куки без куки за wallидови за нокти за кујнска бања домашна канцеларија

DEN 1288.00
Во магацинот.

Тековен

Материјалот на оваа тркалезна леплива кука е пластичен Овој сет на wallидни куки вклучува 10 кружни куки и 1 шише лепак. Овие кружни пластични куки не бараат завртки или нокти, само залепете го на wallидот со вклучен лепак и подготвени е да одите. Користете ги овие куки за да висат крпи, палта, капи, клучеви и многу повеќе. Тие се совршени за организирање на вашиот дом, канцеларија или гаража. Овие куки можат лесно да се отстранат без да остават остаток или оштетување на површината на која беа на. Стилскиот и шик изглед исто така може да игра многу добра декоративна улога. Материјалот на оваа тркалезна леплива кука е пластичен. Овој сет на wallидни куки вклучува 10 кружни куки и 1 шише лепак. Овие кружни пластични куки не бараат завртки или нокти, само залепете го на wallидот со вклучен лепак и подготвени е да одите. Користете ги овие куки за да висат крпи, палта, капи, клучеви и многу повеќе. Тие се совршени за организирање на вашиот дом, канцеларија или гаража.

Параметри на производот

Стоката во категоријата