0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Алатки за нега на кожата Doitool Силиконски стругалка Алатка за лице Алатка за лице силикон: 6 парчиња вентилатор рамна увула четка за лице мека четка за калта за лице з

Алатки за нега на кожата Doitool Силиконски стругалка Алатка за лице Алатка за лице силикон: 6 парчиња вентилатор рамна увула четка

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Производите користат премиум материјал, тие се безбедни и издржливи за трајна употреба Производите имаат добра изработка. Овие четки се широко применети во боја, боја на коса, глина, коса, лосион за тело, итн. Производите се добри избори за нега на кожата и така натаму, без оглед на тоа што сте почетник за шминка или професионалец. Производите се добри избори за да ги користите сами или да ги подарите, практичниот и убав изглед ги прави добри избори за подароци. Лесно е да се совлада односот и да се избегне отпад, донесувајќи многу погодност за вашиот живот. Производите користат премиум материјал, тие се безбедни и издржливи за трајна употреба. Производите имаат добра изработка. Овие четки се широко применети во боја, боја на коса, глина, коса, лосион за тело, итн. Производите се добри избори за нега на кожата и така натаму, без оглед на тоа што сте почетник за шминка или професионалец. Производите се добри избори за да ги користите сами или да ги подарите, практичниот и убав изглед ги прави добри избори за подароци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата