0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Декорација на торта фавомото, природни украси за деца гроздобер домашен декор Минијатурен авион Децата Фото реквизити мини авионски авион Авион Мини Авион модел к

Декорација на торта фавомото, природни украси за деца гроздобер домашен декор Минијатурен авион Децата Фото реквизити мини авионски

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

железо Декорации за торта со авиони : Нашите производи ја поседуваат силната способност за отпорност на абење и пауза заради материјалот. Фигура на ретро авион : Производот е лесен и компактен, лесен за употреба и преносен за продолжување. Мини фигури на авиони : ✈ Авион - исто така може да биде добар избор за подароци за вашите деца или пријатели, тие ќе го сторат тоа. Статуа на гроздобер авион : Може да биде топер за торта, но и како домашна декорација, убијте две птици со еден камен. Скулптура со авион : и ниски, високи перформанси на трошоците. Декорации за торта со авиони : Нашите производи ја поседуваат силната способност за отпорност на абење и пауза заради материјалот. Фигура на ретро авион : Производот е лесен и компактен, лесен за употреба и преносен за продолжување. Мини фигури на авиони : ✈ Авион - исто така може да биде добар избор за подароци за вашите деца или пријатели, тие ќе го сторат тоа. Статуа на гроздобер авион : Може да биде топер за торта, но и како домашна декорација, убијте две птици со еден камен. Скулптура со авион : и ниски, високи перформанси на трошоците. Список на пакети 1 x Авионски кабини за отпадоци Карактеристики -Кал : Сина бипланска играчка деца -големина : 10.54x1 мини авионски бројки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата