0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Вага скали - убав духовен подарок астрологија знак на хороскопската плакета 6 инчи од 12 инчи виси знак, декоративен знак за дрво дома, wallидна уметност

Вага скали - убав духовен подарок астрологија знак на хороскопската плакета 6 инчи од 12 инчи виси знак, декоративен знак за

DEN 191.84
Во магацинот.

Тековен

Овој знак мери 6 инчи x 12 инчи Прецизно UV печатење за да се реализира светла боја, животна графичка ефект. Изработено од квалитетни материјали, овој знак е направен од цврсто дрво фиберборд. Дебелината мери 1/4 инчи. Иако овие знаци се подобри за употреба во затворен простор, тие можат да се користат на отворено сè додека не се изложени на влага. Овој знак е одличен акцент на кој било простор. Willе биде одличен подарок за пријатели или семејства. Ако не сте целосно задоволни од квалитетот или бојата, можете да аплицирате за враќање. Овој знак мери 6 инчи x 12 инчи. Прецизно UV печатење за да се реализира светла боја, животна графичка ефект. Изработено од квалитетни материјали, овој знак е направен од цврсто дрво фиберборд. Дебелината мери 1/4 инчи. Иако овие знаци се подобри за употреба во затворен простор, тие можат да се користат на отворено сè додека не се изложени на влага. Овој знак е одличен акцент на кој било простор. Willе биде одличен подарок за пријатели или семејства. Ако не сте целосно задоволни од квалитетот или бојата, можете да аплицирате за враќање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата