0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
AC/DC Wallиден адаптер за адаптер за полнач за полнач за COBY DP882 DP 882 Дигитална рамка за фотографии

AC/DC Wallиден адаптер за адаптер за полнач за полнач за COBY DP882 DP 882 Дигитална рамка за фотографии

DEN 130.24
Во магацинот.

Тековен

AC/DC Wallиден адаптер за адаптер за адаптер за COBY DP882 DP 882 Дигитална рамка за фотографии Влез : 100-240 V, 50-60 Hz. Обезбедува софистициран дизајн на колото со над-загреана, над-струја, заштита од прекумерно полнење. Безбедниот дизајн и високо квалитетен материјал обезбедуваат одржување на температурата на полначот на ниско ниво за безбедносно полнење. Адаптерот за напојување е многу издржлив и лесен за ракување. Тоа е со мулти -безбедносна заштита и безбедна за употреба. Повисока енергетска ефикасност, пријателска за земјата. Произведени со највисок квалитет на материјали. 30 дена гаранција за враќање на парите, одлична услуга и 100% задоволство! Ве молиме, бидете сигурни дека купувањето. AC/DC Wallиден адаптер за адаптер за адаптер за COBY DP882 DP 882 Дигитална рамка за фотографии. Влез : 100-240 V, 50-60 Hz. Обезбедува софистициран дизајн на колото со над-загреана, над-струја, заштита од прекумерно полнење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата