0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Oyooqo Преносен туш за кампување на отворено со пумпа за вода што може да се надополнува и 5-гал корпа и, совршен притисок, добро за надвор од тушот, најважните патувања

Oyooqo Преносен туш за кампување на отворено со пумпа за вода што може да се надополнува и 5-гал корпа и, совршен притисок, добро за надвор

DEN 3008.00
Во магацинот.

Тековен

Конфигурација-батерија со батерии на отворено туш за вода; Полесен туш за кампување со полесен автомобил со 12 волти; Пумпа за вода управувана со батерија со 12 волти; чист мотор без четка за бакар; Црево за туширање од 13 метри со туш за зачувување на вода две преносни вреќи со вода; 5-галон резервоар за вода со влажно и суво раздвојување Уредот се напојува со вградена литиумска батерија или полнач за автомобили 12 V. Литиумската батерија се наплатува со моќност на домаќинството од 100 -240 V. Карактеристики - моќен засилувач систем (моќност : 90 вати; проток : 6 L/мин; Прес : 03-0. Вградената литиумска батерија со голем капацитет може да обезбеди целосно полнење од 40-45 минути работа (30 последователни минути). Стапката на употреба на вода е дури 99%. Можете да додадете повеќе вода во секое време. Притисокот на вода за прскање не е ограничен со промените на нивото на водата и додавањето на водата за време на употребата. Опремено со бакарни конектори за брза инсталација и продолжен животен век. Професионален и издржлив - германски увезени мотор без четка без четка, силна моќност, водоотпорна и анти -лига. Интелигентна фреквенција на интелигентна индукција со висока моќност, автоматско исклучување кога водата е исклучена, поефикасна и заштеда на енергија. Интелигентната заштита на контролата на температурата загревање е посигурна. Вградената литиумска батерија со голем капацитет од 12000ma го прави траењето на батеријата подолго. Брза и лесна работа- нема ограничување на вода од чешма или ограничување на електрична енергија, ако сакате туш, можете да го направите тоа скоро веднаш. Само пополнете го со вода (топла или топла вода Appl.122 ° F), поврзете го цревото и млазницата со брзи конектори, вклучете го прекинувачот, потоа можете да се истуширате каде било за кампување/патно патување/караванско патување/сурфање/нуркање/риболов . Повеќенаменски - идеален за широк спектар на рекреација на отворено, домашни и градинарски цели. Како преносен туш за градинарски туш/базен туш/туш за кампување/туш за миленичиња. Се користи како комплет за плакнење за кампување/патно патување/караванско патување/сурфање/нуркање/риболов. Се користи како алатка за наводнување во градина за наводнување на растенија/тревник. Како домашен помошник, се користи за чистење на нечистотијата и кал на подови / wallsидови / балкони / внатрешен двор / велосипеди / автомобили / палуби / земјоделски објекти / овошје и зеленчук, итн. Полесен туш за кампување со полесен автомобил со 12 волти; Пумпа за вода управувана со батерија со 12 волти; чист мотор без четка за бакар; Црево за туширање од 13 метри со туш за зачувување на вода две преносни вреќи со вода; 5-галон резервоар за вода со влажно и суво раздвојување. Уредот се напојува со вградена литиумска батерија или полнач за автомобили 12 V. Литиумската батерија се наплатува со моќност на домаќинството од 100 -240 V. Карактеристики - моќен засилувач систем (моќност : 90 вати; проток : 6 L/мин; Прес : 03-0. Вградената литиумска батерија со голем капацитет може да обезбеди целосно полнење од 40-45 минути работа (30 последователни минути). Стапката на употреба на вода е дури 99%. Можете да додадете повеќе вода во секое време. Притисокот на вода за прскање не е ограничен со промените на нивото на водата и додавањето на водата за време на употребата. Опремено со бакарни конектори за брза инсталација и продолжен животен век. Професионален и издржлив - германски увезени мотор без четка без четка, силна моќност, водоотпорна и анти -лига. Интелигентна фреквенција на интелигентна индукција со висока моќност, автоматско исклучување кога водата е исклучена, поефикасна и заштеда на енергија. Интелигентната заштита на контролата на температурата загревање е посигурна. Вградената литиумска батерија со голем капацитет од 12000ma го прави траењето на батеријата подолго. Брза и лесна работа- нема ограничување на вода од чешма или ограничување на електрична енергија, ако сакате туш, можете да го направите тоа скоро веднаш. Само пополнете го со вода (топла или топла вода Appl.122 ° F), поврзете го цревото и млазницата со брзи конектори, вклучете го прекинувачот, потоа можете да се истуширате каде било за кампување/патно патување/караванско патување/сурфање/нуркање/риболов . Повеќенаменски - идеален за широк спектар на рекреација на отворено, домашни и градинарски цели. Како преносен туш за градинарски туш/базен туш/туш за кампување/туш за миленичиња. Се користи како комплет за плакнење за кампување/патно патување/караванско патување/сурфање/нуркање/риболов. Се користи како алатка за наводнување во градина за наводнување на растенија/тревник. Како домашен помошник, се користи за чистење на нечистотијата и кал на подови / wallsидови / балкони / внатрешен двор / велосипеди / автомобили / палуби / земјоделски објекти / овошје и зеленчук, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата