0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Кисметика - доказ за протекување на шишиња со силиконски патувања, шишиња за повторно користење, шишиња за полнење, форма на сијалица, одржливо, TSA носат на одобрени

Кисметика - доказ за протекување на шишиња со силиконски патувања, шишиња за повторно користење, шишиња за полнење, форма на сијалица,

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Технологија за протекување на протекување : капачето на силиконското шише има вентил без капе што ги спречува протекувањата и ви обезбедува секогаш да ја распределувате вистинската количина Премиум материјал и еднократно : Кисметика оценка за храна БПА БЕСПЛАТНО силиконско шише за патувања беше дизајнирано со безбедност прво и погодност близу секунда. Овие шишиња за еднократно користење се одржлива алтернатива на шишињата за еднократна употреба. Лесно за пополнување и чистење : Широко отворање за лесно полнење со подебели течности и удобно чистење. Лесно одговара на четка за чистење на внатрешноста на цевката. Силиконските шишиња „Пак и оди“ се одобрени од ТСА за големина, компактен за да се вклопат во мала торба или багажот. Кизметиката беше дизајнирана со вас на ум. Пакувано убаво, тоа е совршен подарок за себе или за вашите најблиски. Технологија за протекување на протекување : капачето на силиконското шише има вентил без капе што ги спречува протекувањата и ви обезбедува секогаш да ја распределувате вистинската количина. Премиум материјал и еднократно : Кисметика оценка за храна БПА БЕСПЛАТНО силиконско шише за патувања беше дизајнирано со безбедност прво и погодност близу секунда.

Параметри на производот

Стоката во категоријата