0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Водоотпорна скијачка јакна за женски Superlu Superlu, лаванда магла/TNF црна, x-мала

Водоотпорна скијачка јакна за женски Superlu Superlu, лаванда магла/TNF црна, x-мала

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Само миење на рацете. Јакна од целата планина. Урбаната софистицираност ги исполнува алпските перформанси во женската јакна Superlu. Водоотпорна, дишена суда 2 L школка ќе ви помогне да останете суви, топло и стопиран од првото столче до последно. Се соочуваат со времето. Направено со суввинска школка и изолирана со нашата 70% пост-потрошувачка рециклирана еко-изолација на топлина, оваа целосно запечатена јакна е водоотпорна, дише и топла за да можете да заклучите во топлина без прегревање. Стандардно вклопување. Со пространа вклопување низ целото тело, можете да се обликувате со џемпери и други основни слоеви за тотална топлина во поладното време. Изграден за снег. Наменета за скијање и сноубординг, оваа јакна има здолниште во прав и прилагодлив аспиратор за да помогне да се задржи снегот надвор. Табовите за манжетни со кука и јамка лесно се вклопуваат над нараквиците за да ги задржите рацете топли, додека подните отвори додаваат дишење. Безбедно складирање. Дизајнирано со сите ваши најважни работи за скијање во умот, оваа јакна има безбеден џеб за градите на градите со медиумско пристаниште, безбеден џеб на зглобот на зглобот и џеб за внатрешни работи. Secureебовите со безбеден зип обезбедуваат дополнително складирање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Истражувањето е наш кислород. Формира кои сме ние, за што се залагаме и за што се стремиме. Од 1966 година, Северното лице постојано истражуваше нови начини да се направи разлика едни за други и нашата планета.

Параметри на производот

Стоката во категоријата