0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Dewalt DAFE1H0610 3-инчен од 1-инчен од 1/4-инчен HP 60G тркало за размавта

Dewalt DAFE1H0610 3-инчен од 1-инчен од 1/4-инчен HP 60G тркало за размавта

DEN 204.64
Во магацинот.

Тековен

3 "x 1" x 1/4 "HP 60 G тркало со размавта 3" x 1 "x 1/4" HP 60g тркало за размавта. 3 "x 1" x 1/4 "HP 60 G тркало со размавта. 3" x 1 "x 1/4" HP 60g тркало за размавта. 3 "x 1" x 1/4 "HP 60 G тркало со размавта. 3" x 1 "x 1/4" HP 60g тркало за размавта. 3 "x 1" x 1/4 "HP 60 G тркало со размавта. 3" x 1 "x 1/4" HP 60g тркало за размавта. 3 "x 1" x 1/4 "HP 60 G тркало со размавта. 3" x 1 "x 1/4" HP 60g тркало за размавта. Опис на производот De Walt DAFE1 H0610 3 "x 1" x 1/4 "HP 60g Flap тркало од производителот Dewalt DAFE1 H0610 3-инчен x 1-инчен x 1/4-инчен HP 60 G Flap Wheel е додаток за Grinkers Die. Флап тркалото има дијаметар од 3 инчи, е широко 1-инчен и има арбор од 1/4-инчен вратило. Ова тркало за размавта е 60 решетки и има максимален вртежи во минута од 20,000. Тие доаѓаат во пакет од 10.

Параметри на производот

Стоката во категоријата