0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Hiipeenow мама роденденски подароци, знак на акрилно срце 15 * 15 * 1,4 см подароци, ден на мајки, Божиќни подароци за мајка од ќерка син

Hiipeenow мама роденденски подароци, знак на акрилно срце 15 * 15 * 1,4 см подароци, ден на мајки, Божиќни подароци за мајка од ќерка син

DEN 191.20
Во магацинот.

Тековен

【Совршени подароци за мама】 Она што ќе го добиете е 1 парче акрилен знак за маса во форма на срце, кој е дизајниран со топла фраза во елегантен фонт, е персонализиран подарок за мама и добар начин да ја покажете вашата благодарност и благодарност што сте се срамежливи да кажат во вашиот секојдневен живот 【Цврст и висококвалитетен】 изработен од квалитетен акрилен материјал со исклучителна изработка, безбедна и без мирис, отпорна на абење, мазно за допир, отпорен на шок, изгледа многу како стакло, но нема лесно да се деформира или да се скрши, печати јасно и уредно, може да биде Прекрасна декорација и романтичен придружник долго време. 【Соодветна големина на декор】 Овој акрилен подарок за хартија за мајка е околу 15 x 15 x 1,4 cm/ 6 x 6 x 0,6 инчи, што е соодветна големина што можете да ја ставите во масата во кревет во спална соба, биро, кабинет за складирање и какви било други места Сакате, без да заземате премногу простор, тоа е исто така прекрасен украс за дома, кој лесно може да привлече внимание на другите луѓе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата