0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
1 ЕЕЗ Мурано Стакло Парфем Ѓердан Тркалезно Шише Есенцијално Масло Шише Приврзоци Парфем Шише Парфеми И Мириси За Жени

1 ЕЕЗ Мурано Стакло Парфем Ѓердан Тркалезно Шише Есенцијално Масло Шише Приврзоци Парфем Шише Парфеми И Мириси За Жени

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

- Материјал : Стакло, - Големина : 25мм (0,98 инчи),5мм Уста. - Ѓерданот Може Да биде Прилагодлив. Плута од Мушка лесно може да се отвори и затвори. Можете да ставите се што ви се допаѓа внатре ,како парфем,есенцијално масло,мини суви цвеќиња, среќни монистра ,ориз,природни камења,школки и фенси привлечност или што и да сакате да станете ваши специјални подароци на вашите љубовници или пријатели. - Материјал : Стакло, - Големина : 25мм (0,98 инчи), 5мм Уста-Ѓердан Може Да Се Прилагоди-Забелешка : Плута од Мушка лесно може да се отвори и затвори. Можете да ставите се што ви се допаѓа внатре ,како парфем,есенцијално масло,мини суви цвеќиња, среќни монистра ,ориз,природни камења,школки и фенси привлечност или што и да сакате да станете ваши специјални подароци на вашите љубовници или пријатели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата