0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Adidенски женски фудбалски дрес на Мексико, Мексико, WC 2018

Adidенски женски фудбалски дрес на Мексико, Мексико, WC 2018

DEN 959.84
Во магацинот.

Тековен

100% полиестер Повлечете го затворањето. Вршена значка на спорт на градите. Реплика Jerseyерси е инспирирана од она што играчите го носат и има ткаена сртот. „Соја Мексико“ пренесување на топлина под јаката на задниот дел. 3-ленти на рамената. 100% рециклиран полиестер двојник. Земајќи индиции за дизајн од златна ера, оваа женска фудбалска маичка е реплика на домашната кошула што ја носат тековните starsвезди на Мексико. Направено од материјал за весело пот, има малку полабав пресек за удобност на вентилаторот и прикажува ткаена национална значка. Посветен на создавање производи на начини што го минимизираат нивното влијание врз животната средина. Овој дрес е направен со рециклиран полиестер за да заштеди ресурси и да ги намали емисиите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата