0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Сите ние растеме по различни стапки, кошула за наставници за специјално образование Наставник подарок за прифаќање на аутизам

Сите ние растеме по различни стапки, кошула за наставници за специјално образование Наставник подарок за прифаќање на аутизам

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

100% памук Направено во САД. Погодна кошула за наставници за секоја пригода : можете да ја носите на работа, дома, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на независноста, 4 -ти јули, Денот на Патрик, Денот на благодарноста, Велигден, Божиќ, Ноќта на вештерките, роденденот, Годишнина, недела на благодарност на наставниците, дипломирање или само нормален ден. Подароци за наставници за смешно специјално образование за жени мажи : Наставничките кошули со кул дизајн се идеи за подароци за роденден за мајка, тато, син, ќерка, сопруг, сопруга, чичко, девојка, дечко, баба, дедо или пријател кој е А. Посебен наставник за засилување во вашиот живот. Удобно за носење : Оваа мета е изработена од мешавина од памук со различен состав на влакна помеѓу секоја боја на кошула, супер мека и удобна за носење. Ткаенината на кошулата, умерена дебелина, малку истегната, лесна тежина, издржлива, ќе ве одржува удобно цел ден. Трајно печатење : Нашите производи се отпечатени и испорачуваат од САД со добар квалитет, нема да се олупи лесно. Ви предлагаме да се измиете внатре за подолг принт. Класичен дизајн на вратот, кој може подобро да ги украси линијата на рамото и вратот. Среќна услуга : Ветуваме дека ќе обезбедиме квалитетна услуга по продажбата. Ако не сте задоволни од облеката, контактирајте не во секое време. Ние сме тука да ви служиме и вашата насмевка е наша среќа. Состав на влакна - Унисекс тежок памук, Гилдан 5000 - Цврсти бои : 100% памук. - Хедер бои : 50% памук, 50% полиестер (спорт Греј : 90% памук, 10% полиестер). - Антички бои : 60% памук, 40% полиестер. Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL до плус големина 5xl Оваа маица за единекс вклопување е наменета да биде лабава/преголема за жените да дадат шик и лаик. Исто така е супер симпатично да се носи со валани ракави и страничен или преден јазол. Ако сакате нешто да биде посоодветно, би препорачале да нарачате големина надолу. Топла белешка : Мерка за предметот со големина со рака, може да биде различно 1-2 см, ве молиме потврдете ја големината на облеката пред купувањето за да избегнете непотребна неволја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата