0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Основна вредност DCBW035 3-1/2 x 14 Премиум влажна употреба на дијамантско јадро бит

Основна вредност DCBW035 3-1/2 x 14 Премиум влажна употреба на дијамантско јадро бит

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Дијаметар : 3-1/2 "Должина на барел : 14" Големина на арбор : 1-1/4 "-7 Дебелина на сегментот : 3,50 мм Сегмент Висина : 11 мм Ширина на сегмент : 24 мм Број на сегменти : 8 прав обложен со сина сегментиран раб за сина боја за Користете со вежби со бетонски јадро дизајнирани само за апликации за дупчење со влажна употреба препорачани за употреба на асфалт, зелен бетон, камен, бетон, поплочувачи, тула и тврда тула

Параметри на производот

Стоката во категоријата