0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Анголички унисекс комора тенџере за возрасни, садови за комори со капак и рачка за жени или мажи, преносни уринарни ситни садови за тенџере со тенџере за кофи за сад

Анголички унисекс комора тенџере за возрасни, садови за комори со капак и рачка за жени или мажи, преносни уринарни ситни садови за

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Стр 【Преносен ситница за возрасни】 : Оваа уринарна преносна кофа за пиша со капаци за домашно кампување со автомобили, дизајн за заштеда на простор, лесен за носење и употреба, збогатување на вашето семејство. 【Комори за садови за жени или мажи со капак】 : со покритие и капак, така што тие целосно го елиминираат мирисот на урина. Уникатниот дизајн на овој уринар го прави целосно доказ и доказ. 【Материјален безбеден и издржлив】 : Направено од PP материјал, фино изработка без закопчување, супер мазна површина. Носење отпорни и есенски доказ. Издржлив и нема аголен дизајн. Не ја повредува раката и е безбедна. 【Лесен за употреба и чистење】 : се прошири од обете страни за да се зголеми опсегот на рабовите и да се зголеми удобноста за луѓето. Со рачка, може дури и да се остави на креветот за непосреден пристап до корисниците. Може постојано да се користи по чистење, лесен за миење и чистење. 【Она што го добивате】 : 1 парчиња унисекс комора тенџере за возрасни, садови за комори со капак и рачка за жени или мажи, преносни уринарни ситни садови за тенџере со тенџере за кревети за креветчиња за домашна употреба. 【Преносен ситница за возрасни】 : Оваа уринарна преносна кофа за пиша со капаци за домашно кампување со автомобили, дизајн за заштеда на простор, лесен за носење и употреба, збогатување на вашето семејство. 【Комори за садови за жени или мажи со капак】 : со покритие и капак, така што тие целосно го елиминираат мирисот на урина. Уникатниот дизајн на овој уринар го прави целосно доказ и доказ. 【Материјален безбеден и издржлив】 : Направено од PP материјал, фино изработка без закопчување, супер мазна површина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата