0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Божиќни налепници за уметност на нокти Поставете зимски декорации за нокти, Божиќна уметност Фолија, Божиќни теми дизајнираат шарми украси за нокти DIY трансфер хар

Божиќни налепници за уметност на нокти Поставете зимски декорации за нокти, Божиќна уметност Фолија, Божиќни теми дизајнираат шарми

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

☃ Пакувања Вклучи : 10 парчиња налепници за трансфер на фолија за нокти за нокти Погоден за домашна употреба или салон за уметност за нокти. ☃ лесно да се користи : Притиснете ги декорациите за ноктите на Божиќ на ноктите по нанесувањето на лепак за нокти, само неколку секунди, можете да го добиете прекрасниот шармантен дизајн на уметноста на ноктите. Постојат упатства на задниот дел од пакетот. Mult Multi-Type : Мешани 10 типови Божиќни декорации за Божиќни нокти во една торба, комплети за фолии на нокти, костум за дизајни за уметност на нокти. Многу дизајни за Божиќни теми и слатки обрасци. ☃ Видливо за употреба : Погодно за loversубители на украси за нокти, почетници и искусни, додадете смешна Божиќна атмосфера за вас. ☃100% Гаранција : Ако има проблем, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви дадеме најбрзо замена или враќање на враќање. ☃ Пакувања Вклучи : 10 парчиња налепници за трансфер на фолија за нокти за нокти. Погоден за домашна употреба или салон за уметност за нокти. ☃ лесно да се користи : Притиснете ги декорациите за ноктите на Божиќ на ноктите по нанесувањето на лепак за нокти, само неколку секунди, можете да го добиете прекрасниот шармантен дизајн на уметноста на ноктите. Постојат упатства на задниот дел од пакетот. Mult Multi-Type : Мешани 10 типови Божиќни декорации за Божиќни нокти во една торба, комплети за фолии на нокти, костум за дизајни за уметност на нокти. Многу дизајни за Божиќни теми и слатки обрасци. ☃ Видливо за употреба : Погодно за loversубители на украси за нокти, почетници и искусни, додадете смешна Божиќна атмосфера за вас. ☃100% Гаранција : Ако има проблем, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви дадеме најбрзо замена или враќање на враќање. Божиќна мешана шема Дизајн на нокти за трансфер на уметност Фоли Спецификација : Количина : 10 парчиња/пакет шема : снегулка/снежен човек/санта/елф/елени/подарок/bellвонче/дрво/бонбони/капа/лак за нокти на ноктите Преносни фолии Големина : приближно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата