0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Луксузен шарм циркон лак вратоврска 3Д украси за уметност на нокти сјајни дијаманти злато легура приврзоци за накит маникир додатоци за дизајн - додатоци за дизајн

Луксузен шарм циркон лак вратоврска 3Д украси за уметност на нокти сјајни дијаманти злато легура приврзоци за накит маникир додатоци за дизајн

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Боја : 08 Пакетот вклучува : 1 персонален накит за нокти Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. Количина : 1 компјутери. Пакетот вклучува : 1 персонален накит за нокти Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. Количина : 1 компјутери. Тип на артикал : Rhinestone & Decorosize : As Show Seuse : Manicure Toolsmaterials : Rhinestonepackage Вклучува : 1 компјутери за накит за нокти до разликата во поставувањето на светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите. Оставете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата