0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Чистачи два комплети за знаме на пердуви

Чистачи два комплети за знаме на пердуви

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

Димензиите на знамето се високи 3 'и 11' 6 " Изработени од траен супер-плетен полиестер. Зашиен ракав се лизга над знамето за лесно поставување. Овие знамиња се одлични за сите видови на временски услови. Секој комплет вклучува знаме, 4- Парчето со знаме со база дизајнирана да се користи во земјата. Полјаците на знамето се малку над 15 '. Спецификации *100% синтетички водоотпорен материјал *дизајни се преку печатени и видливи од обете страни *светли, лакови отпорни на мастила *Делукс Квалитетни бои/графика *Зашиен ракав лесно се лизга на пол -знаме *мала тежина им овозможува на знамињата да летаат добро дури и во светло ветре *одлично за настани, затворен дисплеј и лична употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата