0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Премиерот Линија 9019225 Лим Завртка, Само-Прислушување, Пан Главата Филипс, #6 X 1/2 во, Одделение 18-8 Нерѓосувачки Челик, Пакет од 100

Премиерот Линија 9019225 Лим Завртка, Само-Прислушување, Пан Главата Филипс, 6 X 1/2 во, Одделение 18-8 Нерѓосувачки Челик, Пакет од 100

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Тип на глава : пан главата филипс Дијаметар и Должина : #6 Х 1/2 инчи. Се користи за прицврстување на лим на друг тенок метал, дрво или друг материјал. Остар зашилен врв. Пилот дупка треба да биде претходно дупчат. Темите на завртките од лим се дизајнирани да влечат два материјали цврсто заедно. Кога прицврстувате метал на дрво, особено е важно претходно да вежбате дупка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата