0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Илноис Трајни држач за картички за мобилни картички-мобилни телефони-јас срце мојот најсоодветен

Илноис Трајни држач за картички за мобилни картички-мобилни телефони-јас срце мојот најсоодветен

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Големина на производот : ширина 4 ”висока x 2,375” Гравлива област : 1,75 ”H x 1,3” W. Гравирање : јаглерод гравиран. Пакување : кутија за подароци. може да има повеќе деловни картички (или до три лични карти или кредитни картички. Големина на производот : ширина 4 ”висока x 2,375”. Гравлива област : 1,75 ”H x 1,3” W. Гравирање : јаглерод гравиран. Пакување : кутија за подароци. може да има повеќе деловни картички (или до три лични карти или кредитни картички. Ова е ставка со висока комуникација која е сигурна дека ќе започнете разговор секој пат кога ќе го извадите вашиот телефон! Секој држач за картички цврсто се придржува кон задниот дел на кој било мобилен телефон и безбеден џеб може да има повеќе деловни картички (или до три лични карти или кредитни картички. Покажете ја вашата alубов на Илиноис со овој уникатен производ!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата