0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Замена На Батеријата За Нитон XL3t ГОЛД XL2 ГОЛДД XL3t XL - 2 420-002

Замена На Батеријата За Нитон XL3t ГОЛД XL2 ГОЛДД XL3t XL - 2 420-002

DEN 3213.28
Во магацинот.

Тековен

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : XL3t ГОЛД XL2 ГОЛД XL3t XL-2. Димензии : 158,2 x 58,8 x 42,0 mm Тежина : 511,0 g. Напон : 7,4 V, Капацитет : 7800m Ah, WH : 57,72 Wh. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38. Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : XL3t ГОЛД XL2 ГОЛД XL3t XL-2. Димензии : 158,2 x 58,8 x 42,0 mm Тежина : 511,0 g. Напон : 7,4 V, Капацитет : 7800m Ah, WH : 57,72 Wh. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38.

Параметри на производот

Стоката во категоријата