0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
5/16 x 5/16 T59 црни изолирани главни делови, 300 pk.

5/16 x 5/16 T59 црни изолирани главни делови, 300 pk.

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

✔item : Стејплс ✔ Конструкција : челик. ✔ Лег Должина (внатре) : 5/16 in. (Внатре) : до 5/16. Tty Тип : Изолиран. ✔item : Стејплс. ✔ Конструкција : челик. ✔ Лег Должина (внатре) : 5/16 in. (Внатре) : до 5/16. Tty Тип : Изолиран. 591189 BL СТАПЛИ, Изолиран од типот, ширина на круната (внатре) 5/16, должина на нозете (внатре) 5/16, одговара на жицата Дија. (Внатре) до 5/16, 0,024 x 0,048 во. Мерач, челик, црн, за употреба со MFR. T59, UL наведен, количина на пакет 300.

Параметри на производот

Стоката во категоријата