0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Божиќни желби за салфетки за хартија за пијалоци - 5 x 5 повеќебојни, пакувања од 16

Божиќни желби за салфетки за хартија за пијалоци - 5 x 5 повеќебојни, пакувања од 16

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Пакетот вклучува : 16 парчиња Божиќни желби за салфетки за хартија за пијалоци - 5 "x 5" Шарен дизајн : Нашите салфетки се карактеризираат со poinsettias, холи лисја и бобинки кои додаваат некои бои во вашите партиски материјали. Разновидни : Овие салфетки се совршени за Божиќни забави, прослави и додаваат елегантен и едноставен акцент на вашата табела. Висок квалитет : Овие салфетки за пијалоци се многу апсорбирани и меки за да обезбедат удобно искуство за пиење. За еднократна употреба и лесно расчистување : Овие плочи се за еднократна употреба и можете да фрлите по употреба што го олеснува вашето расчистување. Пакетот вклучува : 16 парчиња Божиќни желби за салфетки за хартија за пијалоци - 5 "x 5". Шарен дизајн : Нашите салфетки се карактеризираат со poinsettias, холи лисја и бобинки кои додаваат некои бои во вашите партиски материјали. Разновидни : Овие салфетки се совршени за Божиќни забави, прослави и додаваат елегантен и едноставен акцент на вашата табела. Висок квалитет : Овие салфетки за пијалоци се многу апсорбирани и меки за да обезбедат удобно искуство за пиење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата