0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Trexd ацетат лист рачен салон за шминка рачка за козметички компактни жени

Trexd ацетат лист рачен салон за шминка рачка за козметички компактни жени

DEN 2299.20
Во магацинот.

Тековен

Компактен и лесен за носење Оваа шминка е мала тежина, лесна за носење, мала големина и лесен за носење. Големина : 11*6,5 см. Компактен и лесен за носење. Оваа шминка е мала тежина, лесна за носење, мала големина и лесен за носење. преовладуваат во натура. Постојат различни степени на разлика во бојата, како резултат на различни светла за стрелање. Предмет на вистинската работа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата