0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
IB-Link Juniper компатибилен SFP-GE10KT14R13 BIDI 1.25G TX1490/RX1310NM 10km SFP модул за трансивер

IB-Link Juniper компатибилен SFP-GE10KT14R13 BIDI 1.25G TX1490/RX1310NM 10km SFP модул за трансивер

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

SFP-GE10 KT14 R13-EB 100% Juniper компатибилен. 1000 Base-BX-D TX1490/RX1310 NM 10 KM BIDI SFP модул за предавател. Висок квалитет со CE, FCC. 1 година замена и 3 години гаранција. SFP-GE10 KT14 R13-EB. 100% Juniper компатибилен. 1000 Base-BX-D TX1490/RX1310 NM 10 KM BIDI SFP модул за предавател. Висок квалитет со CE, FCC. 1 година замена и 3 години гаранција. Ние нудиме висококвалитетен модул за предавател SFP кој е 100% компатибилен со оригиналниот Juniper SFP-GE10 KT14 R13. Овој SFP модул е ​​квалитет на превозникот и може да биде целосно доверлив за вашите најсложени апликации за LAN/WAN, говорни проекти или мрежно распоредување .Ев производ носат 3 -годишна гаранција и бесплатна техничка поддршка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата