0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
C.R. Laurence AS1488 CRL Дво парчиња само-залетување Универзален Weatherstrip 3/16 до 1/4 панел-3/16 до 1/4 стакло

C.R. Laurence AS1488 CRL Дво парчиња само-залетување Универзален Weatherstrip 3/16 до 1/4 панел-3/16 до 1/4 стакло

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Достапни ленти за заклучување на црни и хром Квалитетни материјали. Едноставни за употреба, квалитетни резултати. Достапни ленти за заклучување на црни и хром. Квалитетни материјали. Едноставни за употреба, квалитетни резултати. Laurence AS1488 CRL дво-парчиња само-залетување Универзален Weatherstrip 3/16 "до 1/4" панел-3/16 "до 1/4" стакло. CRL со две парчиња само-запечатување на само-запечатување се совршени за работа на опрема за фарма, опрема за патишта или постари камиони. CRL има Weather Strip што ќе треба да ги извршите најдобрите можни инсталации за дихтунзи. Овие весели се дизајнирани со поголемиот дел од конфигурациите за инсталација на ум. Овој Weather Strip е изработен од материјал за етилен пропилен динер мономер (EPDM).

Параметри на производот

Стоката во категоријата