0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
RGB Гласовен професионален безжичен лавалиер микрофон за iPhone, Android, светло на камерата LED камера со двоен стерео микрофон 360 ° Преносна фотографија со целосна боја

RGB Гласовен професионален безжичен лавалиер микрофон за iPhone, Android, светло на камерата LED камера со двоен стерео микрофон 360 °

DEN 479.20
Во магацинот.

Тековен

Приклучете и играјте : Не е потребна Bluetooth или апликација Изберете го кабелот за адаптер погоден за вашиот телефон/камера или друг уред, поврзете го приемникот со вашиот уред и потоа вклучете ги прекинувачите за напојување на двата дела. Soonе започне да работи за вас наскоро. Безжичниот лавалиер микрофон може да се исече на јаката за аудио и видео снимање без раце. Широка компатибилност : Безжичниот лавалиер микрофон има целосна компатибилност, со USB C, 3,5 mm TRS/ TRRS, кабли за адаптер за i Phone, кој поддржува повеќето паметни уреди вклучуваат : i Phone, i Pad, Androind телефон, DSLR камера, лаптоп, Mac Book, Imac, GOPRO и камера. (Ве молиме имајте предвид : Некои телефонски Android треба да одат на поставките на системот отворени OTG). 65ft Пренесување и полнење : Овој MIC Lavaier има стабилен аудио сигнал, најдолгото растојание за безжично пренесување може да достигне 65ft и висококвалитетниот DSP чип може да донесе постабилен менувач. Безжичен пренос на микрофон има вградена батерија што може да се надополнува со работно време до 6 часа. Видео светло со целосна боја RGB : LED видео светло RGB е опремена со 64 LED светилки со висока боја, со агол на осветлување до 120 ° и осветленост до 800lux@0. Идеално е за селфи, блог, сè уште живот, светла за партиска атмосфера, портрет, детска фотографија и видеографија на You Tube, тони употреба. Вграден микрофон : микрофон кондензатор на класа, снимање на високо ниво и инанализа на аудио, обезбедувајќи звучни ефекти на висока верност. Приклучете и играјте : Не е потребна Bluetooth или апликација. Изберете го кабелот за адаптер погоден за вашиот телефон/камера или друг уред, поврзете го приемникот со вашиот уред и потоа вклучете ги прекинувачите за напојување на двата дела. Soonе започне да работи за вас наскоро. Безжичниот лавалиер микрофон може да се исече на јаката за аудио и видео снимање без раце.

Параметри на производот

Стоката во категоријата