0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
T3store црни мажи ringвонат карбид машки накит свадбени бендови класично момче - 9-16761

T3store црни мажи ringвонат карбид машки накит свадбени бендови класично момче - 9-16761

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Должина на ланецот : количина од 60 см; 1 парчиња 1 : Сликата што ја покажуваме е 100% фотографија од реалниот објект2 : Бидејќи различните компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може многу малку од горенаведените слики3 : Големината може да има хаведиферс заради мерењето на маунарот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата