0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Пилула кутија череп симпатична дневна пилула за пилули Организатор 2 оддели

Пилула кутија череп симпатична дневна пилула за пилули Организатор 2 оддели

DEN 159.84
Во магацинот.

Тековен

❀ 【Материјал】 Овој случај на квадратна пилула е изработена од висококвалитетна метална конструкција со пластични партиции за внатрешни работи Деликатна кутија за пилули со висок сјај, уникатен дизајн на копчињата го олеснува и затвора, за да се обезбеди безбедност на медицината. ❀ 【Погодно и лесна】 Оваа симпатична кутија за пилули совршено се вклопува во вашиот џеб, чанта, одлична за патување, кутијата со пилули се отвора со копче, лесно отворено дизајн, убав додаток за патување. ❀ 【Компактни кутии за пилули】 Убавите кутии со пилули со уникатни обрасци ќе го направат расположението попријатно. Не само како практична кутија за пилули, туку и како одлична декорација, совршена за секојдневно складирање на лекови. ❀ 【Преносен пилум】 Контејнерот за пилули е стилско, практично решение за носење апчиња во движење. Со 2 одделни прегради, овој случај на квадратни пилули е погоден за да го користите. ❀ 【Апликација】 Едноставен, но организаторот на модни апчиња е многу погоден за оној што треба редовно да зема повеќе лекови. ❀ 【Материјал】 Овој случај на квадратна пилула е изработена од висококвалитетна метална конструкција со пластични партиции за внатрешни работи. Деликатна кутија за пилули со висок сјај, уникатен дизајн на копчињата го олеснува и затвора, за да се обезбеди безбедност на медицината. ❀ 【Погодно и лесна】 Оваа симпатична кутија за пилули совршено се вклопува во вашиот џеб, чанта, одлична за патување, кутијата со пилули се отвора со копче, лесно отворено дизајн, убав додаток за патување. ❀ 【Компактни кутии за пилули】 Убавите кутии со пилули со уникатни обрасци ќе го направат расположението попријатно. Не само како практична кутија за пилули, туку и како одлична декорација, совршена за секојдневно складирање на лекови. ❀ 【Преносен пилум】 Контејнерот за пилули е стилско, практично решение за носење апчиња во движење. Со 2 одделни прегради, овој случај на квадратни пилули е погоден за да го користите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата